Kabanos exclusive wieprzowy 105 g Tarczyński X18
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Sięgnij po klasykę z wyraźnym smakiem wieprzowiny. Wyjątkowo cienkie kabanosy z najwyższej jakości mięsa wieprzowego tworzone według rodzinnej receptury. Idealne na długi wieczór przy ulubionym serialu i lampce wina lub na spotkanie z przyjaciółmi!
Parametry produktu
| Rodzaj | Kiełbasa |
|---|---|
| Gatunek mięsa | Wieprzowina |
| Typ | Paczkowany |
| Metoda wytwarzania | Parzone, Wędzone, Suszone |
| Klasa trwałości produktu | Trwały |
| Stopień rozdrobnienia | Drobno rozdrobnione |
| Składniki | Wyrób wieprzowy, drobno rozdrobniony, wędzony, parzony, suszony. ze 185 g mięsa wieprzowego wyprodukowano 100 g produktu. składniki: mięso wieprzowe, skrobia, tłuszcz wieprzowy, sól, przyprawy, ekstrakty przypraw, aromaty, białko wieprzowe, cukier, przeciwutleniacz: askorbinian sodu, substancja konserwująca: azotyn sodu. osłonka jadalna - substancja zelująca: alginian sodu, stabilizatory: celuloza, chlorek wapnia. produkt może zawierać: soję, mleko, orzechy, seler, gorczycę. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 105 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,11 kg |
| Wysoka zawartość białka | 1 |
| Bez glutenu | 1 |
| Bez glutenu - Numer licencji | PL-059-016 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: TARCZYŃSKI S.A. Ulica i numer: Ujeździec Mały 80 Kod pocztowy i miasto: 55-100 Trzebnica PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 140 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Po otwarciu spożyć w ciągu 2 dni. |
|---|---|
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 24 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 2,7 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 1,9 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 5,2 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 517 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 517 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2140 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 2140 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 24 g |
| Zawartość soli | 2,7 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 17 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 44 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 17 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 44 g |
| Cukry | 1,9 g |
| Zawartość węglowodanów | 5,2 g |
Inne informacje o zawartości
| Osłonka niejadalna | Nie |
|---|