Kabanos exclusive easy drobiowy Tarczyński 95 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Rodzaj | Kiełbasa |
|---|---|
| Gatunek mięsa | Indyk, Kurczak, Wieprzowina |
| Typ | Paczkowany |
| Metoda wytwarzania | Parzone, Wędzone, Suszone |
| Klasa trwałości produktu | Trwały |
| Stopień rozdrobnienia | Drobno rozdrobnione |
| Składniki | Kabanos exclusive easy drobiowy z dodatkiem wieprzowiny. wyrób drobiowo - wieprzowy, drobno rozdrobniony, wędzony, parzony, suszony. ze 185 g mięsa (w tym 108 g mięsa drobiowego (64 g mięsa z indyka i 44 g mięsa z kurczaka) oraz 77 g mięsa wieprzowego) wyprodukowano 100 g produktu. składniki: mięso drobiowe (mięso z indyka, mięso z kurczaka), mięso wieprzowe, tłuszcz wieprzowy, skrobia, sól, przyprawy, ekstrakty przypraw, aromaty, białko wieprzowe, cukier, przeciwutleniacz: askorbinian sodu, substancja konserwująca: azotyn sodu. osłonka jadalna - substancja żelująca: alginian sodu, stabilizatory, celuloza, chlorek wapnia. produkt może zawierać: soję, mleko, orzechy, seler, gorczycę. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 100 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,1 kg |
| Produkt składa się z połączonych kawałków mięsa | Tak |
| Bez glutenu | 1 |
| Bez glutenu - Numer licencji | PL-059-107 |
| Producent: | TARCZYŃSKI S.A.Ulica i numer: Ujeździec Mały 80Kod pocztowy i miasto: 55-100 Trzebnica PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 96 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 488 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2024 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 25 g |
| Zawartość soli | 3,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 16 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 41 g |
| Cukry | 1,3 g |
| Zawartość węglowodanów | 4,8 g |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|---|
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E250 Azotyn sodu |