Kabanos exclusive cielęcy z dodatkiem drobiu 90 g Tarczyński X18
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Wyjątkowo cienkie kabanosy z najwyższej jakości mięsa tworzone według specjalnej rodzinnej receptury. Najwięksi smakosze kabanosów mogą wybrać spośród szerokiej gamy smaków i zawsze będą mieć pewność, że sięgają po wyjątkową przekąskę, której smakowanie to czysta przyjemność – osiągnięta dzięki wysokiej zawartości najlepszego mięsa! Kabanosy idealne na długi wieczór przy ulubionym serialu i lampce wina lub na spotkanie z przyjaciółmi!
Parametry produktu
| Rodzaj | Kiełbasa |
|---|---|
| Gatunek mięsa | Kurczak |
| Typ | Paczkowany |
| Metoda wytwarzania | Parzone, Wędzone, Suszone |
| Klasa trwałości produktu | Trwały |
| Stopień rozdrobnienia | Drobno rozdrobnione |
| Składniki | Wyrób cielęco-drobiowy, drobno rozdrobniony, wędzony, parzony, suszony. ze 162 g mięsa, w tym 91 g mięsa cielęcego oraz 71 g mięsa z kurczaka wyprodukowano 100 g produktu. składniki: mięso cielęce, mięso z kurczaka, tłuszcz z kurczaka, skrobia, tłuszcz cielęcy, sól, przyprawy, ekstrakty przypraw, aromaty, białko z kurczaka, cukier, przeciwutleniacz: askorbinian sodu, substancja konserwująca: azotyn sodu. osłonka jadalna - substancja żelująca: alginian sodu, stabilizatory: celuloza, chlorek wapnia. produkt może zawierać: soję, mleko, orzechy, seler, gorczycę |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 90 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,1 kg |
| Technika utrwalenia | suszenie |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Bez glutenu | 1 |
| Bez glutenu - Numer licencji | PL-059-103 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: TARCZYŃSKI S.A. Ulica i numer: Ujeździec Mały 80 Kod pocztowy i miasto: 55-100 Trzebnica PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 140 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 495 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2052 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 26 g |
| Zawartość soli | 3 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 17 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 42 g |
| Cukry | 1,9 g |
| Zawartość węglowodanów | 1,9 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|---|
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |