Kabanos Exclusive bekonowy 90 g Tarczyński X18
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Dla tych, którym wszystko smakuje lepiej z bekonem – aromatyczny wybór. Wyjątkowo cienkie kabanosy z najwyższej jakości mięsa tworzone według specjalnej rodzinnej receptury. Najwięksi smakosze kabanosów mogą wybrać spośród szerokiej gamy smaków i zawsze będą mieć pewność, że sięgają po wyjątkową przekąskę, której smakowanie to czysta przyjemność – osiągnięta dzięki wysokiej zawartości najlepszego mięsa! Kabanosy idealne na długi wieczór przy ulubionym serialu i lampce wina lub na spotkanie z przyjaciółmi!
Parametry produktu
| Gatunek mięsa | Wieprzowina |
|---|---|
| Smak | Bekon |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 90 g |
| Składniki | Składniki: mięso wieprzowe, sól, białko wieprzowe, przyprawy, ekstrakty przypraw, aromaty (zawierają mleko), cukier, przeciwutleniacz: izoaskorbinian sodu, substancja konserwująca: azotyn sodu. osłonka jadalna - substancja żelująca: alginian sodu, stabilizatory: celuloza, chlorek wapnia. produkt może zawierać: soję, orzechy, seler, gorczycę. . |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,1 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: TARCZYŃSKI S.A. Ulica i numer: Ujeździec Mały 80 Kod pocztowy i miasto: 55-100 Trzebnica PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 140 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 519 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2151 kJ |
| Wielkość porcji | 90 g |
| Zawartość białek | 26 g |
| Zawartość soli | 2,9 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 18 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 43 g |
| Cukry | 0,8 g |
| Zawartość węglowodanów | 4,8 g |
Inne informacje o zawartości
| Osłonka niejadalna | Nie |
|---|