Kabanos Exclusive 100% z Kurczaka 90g Tarczyński X18
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Kabanosy Exclusive 100% z kurczaka to kabanosy z zawartością tłuszczu obniżoną aż o 40%, dzięki czemu sprostają najbardziej wymagającym smakoszom. Wyjątkowo cienkie kabanosy z najwyższej jakości wyselekcjonowanego mięsa drobiowego. Swój smak i aromat zawdzięczają procesowi wędzenia oraz starannie dobranym przyprawom.
Parametry produktu
| Gatunek mięsa | Kurczak |
|---|---|
| Smak | Kurczak |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 90 g |
| Składniki | mięso z kurczaka, skrobia, tłuszcz z kurczaka, sól, przyprawy, ekstrakty przypraw, aromaty, cukier, białko z kurczaka, przeciwutleniacz: askorbinian sodu, substancja konserwująca: azotyn sodu. |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,1 kg |
| Bez glutenu | 1 |
| Bez glutenu - Numer licencji | PL-059-200 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: TARCZYŃSKI S.A. Ulica i numer: Ujeździec Mały 80 Kod pocztowy i miasto: 55-100 Trzebnica PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 140 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 378 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1568 kJ |
| Wielkość porcji | 90 g |
| Zawartość białek | 23 g |
| Zawartość soli | 3,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 8,8 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 28 g |
| Cukry | 0,8 g |
| Zawartość węglowodanów | 6,2 g |