Opis szczegółowy
Masz trzy minuty o poranku? To w zupełności wystarczy, żeby przygotować zdrowe i pożywne śniadanie. Wystarczy zalać owsiankę Coś na Ząb gorącym mlekiem, wodą lub zimnym jogurtem i gotowe. Jabłka i banany dopełnią smaku owsianki i pozwolą w pełni cieszyć się szybkim, lecz zdrowym posiłkiem. Zalet owsianki jest naprawdę wiele i nie trzeba chyba nikogo do niej przekonywać. Wystarczy powiedzieć, że to bogactwo minerałów i witamin, a także źródło błonnika i cennych kwasów tłuszczowych. Jej wartości odżywcze oraz różnorodność smaków i dodatków powoduje, że owsianka wróciła do łask.
Zachęcamy do zapoznania się z innymi smakami z tej samej serii.
Parametry produktu
| Typ | Śniadaniowe |
| Rodzaj | Płatki |
| Rodzaj zbóż | Owsiane |
| Dodatki | Kawałki owoców |
| Smak | bananowy, jabłkowy |
| Zawartość netto | 50 g |
| Składniki | Płatki owsiane 74%, mleko odtłuszczone w proszku, cukier, suszone jabłko z przecierem jabłkowym 2% ( jabłko 95%, przecier bananowy 4%, aromat naturalny 1%), banan liofilizowany 1%, aromat naturalny |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 28 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,05 kg |
| Wysoka zawartość błonnika pokarmowego | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: kupiec sp. z o.o. ulica i numer: kupiecka 17 kod pocztowy i miasto: 62-513 krzymów pl |
| Krótki opis marketingowy | Owsianka z jabłkiem i bananem 50 g coś na ząb |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 200 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 365 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Zawartość opakowania zalać około 125ml wrzącej wody (do poziomu płatków). dobrze wymieszać. produkt jest gotowy do spożycia po 3 minutach. |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 6,5 g |
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 4,6 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,1 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 9,2 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 31 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 367 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 184 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1549 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 775 kJ |
| Wielkość porcji | 50 g |
| Zawartość białek | 13 g |
| Zawartość błonnika | 9,1 g |
| Zawartość soli | 0,19 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,9 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 5,3 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0,5 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 2,7 g |
| Cukry | 18 g |
| Zawartość węglowodanów | 62 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 9 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 13 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 2 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 2 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 10 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 12 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |