KNORR Bulion warzywny 6l X12
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Bulion na włoszczyźnie 6 L
Parametry produktu
| Typ | Kostki rosołowe |
|---|---|
| Przeznaczenie | do przyprawiania zup |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Portugalia |
| Zawartość netto | 120 g |
| Składniki | Sól, tłuszcz roślinny (palmowy, shea, sal), wzmacniacze smaku: glutaminian monosodowy, inozynian disodowy i guanylan disodowy; skrobia, aromaty, cukier, cebula (4,4%), marchew (1,5%, czosnek (1,3%), natka pietruszki (1,3%), koncentrat pomidorowy, nasiona selera, czerwona papryka, syrop karmelowy, aromaty ( w tym seler), maltodekstryna, por, kurkuma, pieprz, ekstrakt drożdżowy, korzeń pietruszki. |
| Temperatura przechowywania min - max | 15 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,13 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: unilever polska sp. z o.o. ulica i numer: al. jerozolimskie 134 kod pocztowy i miasto: 02-305 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 392 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Tak |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Kostkę rozpuścić w 0,5 litra wrzącej wody. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 5 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 25 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | <0,5 |
| Zawartość soli | 0,89 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | <0,5 |
| Cukry | 0,1 g |
| Zawartość węglowodanów | <0,5 |