KIT KAT Chunky Paluszek waflowy w mlecznej czekoladzie 40g X36
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Podaruj sobie chwilę przerwy na doładowanie energii z KitKat Chunky. Wyjątkowe połączenie chrupiącego wafelka i pysznej mlecznej czekolady, które gwarantuje dobry nastrój i pozwala w pełni cieszyć się chwilą przerwy, to wszystko co kochasz w jednym miejscu. Odpowiedni rozmiar, by zafundować sobie zastrzyk energii w dowolnym miejscu i czasie.
KitKat od 1935 roku sprawia, że przerwy są pysznie czekoladowe. Do produkcji batonów KitKat wybierane są tylko najwyższej jakości ziarna kakao, w 100% z certyfikowanych i zrównoważonych upraw wspieranych przez program Nestle Cocoa Plan.
Czas na przerwę, czas na KitKat!
Baton Nestlé KitKat Chunky:
- zapewnia szybki i przepyszny zastrzyk energii
- to pyszny chrupiący wafel pokryty rozpływającą się w ustach mleczną czekoladą
- ma idealny rozmiar, dzięki któremu możesz zaspokoić głód w dowolnym miejscu i czasie
- nie zawiera sztucznych barwników, aromatów i konserwantów
- KitKat to pierwsza na świecie marka słodyczy na świecie produkowana w 100% z kakao ze zrównoważonych upraw
- KitKat już od 1935 roku sprawia, że przerwy są pyszne
Parametry produktu
| Dodatki | W czekoladzie mlecznej |
|---|---|
| Zawartość netto | 40 g |
| Składniki | cukier, mąka pszenna, odtłuszczone mleko w proszku, miazga kakaowa*, tłuszcz kakaowy*, tłuszcze roślinne (palmowy, shea), tłuszcz mleczny, emulgator (lecytyny), substancja spulchniająca (węglany sodu). Może zawierać: orzechy ziemne i orzechy. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,04 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: nestle polska s.a ulica i numer: domaniewska 32 kod pocztowy i miasto: 02-672 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 290 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Przechowywać w suchym miejscu. Chronić przed ciepłem. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 3,3 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 0,9 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,08 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 18,6 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 23,4 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 518 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 207 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 10 %RWS |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 867 kJ |
| Wielkość porcji | 40 g |
| Zawartość białek | 8,2 g |
| Zawartość soli | 0,19 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 15,4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 16 %RWS |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 6,2 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 10,9 g |
| Cukry | 46,4 g |
| Zawartość węglowodanów | 58,6 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 10 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 7 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 1 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 31 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 21 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 9 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
Dodatkowe informacje
| Czy jednostka handlowa jest opakowaniem konsumenckim? | Tak |
|---|