KIT KAT 4 Finger Paluszki waflowe w mlecznej czekoladzie 41,5 g X24
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Podaruj sobie chwilę przerwy z wyśmienitym batonem KitKat 4 Finger. KitKat 4 Finger to unikalne połączenie prawdziwej mlecznej czekolady i delikatnego, chrupiącego wafelka w wyjątkowym formacie i idealnym rozmiarze, by zaspokoić potrzebę na coś słodkiego. Znajdź odrobinę przyjemności w życiu i zrób sobie przerwę z KitKat.
KitKat od 1935 roku sprawia, ze przerwy są pysznie czekoladowe. Do produkcji batonów KitKat wybierane są tylko najwyższej jakości ziarna kakao, w 100% z certyfikowanych i zrównoważonych upraw wspieranych przez program Nestle Cocoa Plan.
Czas na przerwę, czas na KitKat!
Baton Nestlé KitKat 4 Finger:
- pyszny pretekst do relaksującej przerwy
- cztery pyszne paluszki chrupiącego wafla pokryte rozpływającą się w ustach mleczną czekoladą
- nie zawiera sztucznych barwników, aromatów i konserwantów
- KitKat to pierwsza na świecie marka słodyczy na świecie produkowana w 100% z kakao ze zrównoważonych upraw
- KitKat już od 1935 roku sprawia, że przerwy są pyszne
Parametry produktu
| Dodatki | W czekoladzie mlecznej |
|---|---|
| Zawartość netto | 41,5 g |
| Składniki | Cukier, odtłuszczone mleko w proszku, mąka pszenna, tłuszcz kakaowy, tłuszcz palmowy, miazga kakaowa, tłuszcz mleczny, preparat serwatkowy w proszku (z mleka), kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu, emulgator: lecytyny, aromaty, sól, substancja spulchniająca: węglany sodu |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 0 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,04 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: nestle polska s.a ulica i numer: domaniewska 32 kod pocztowy i miasto: 02-672 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 288 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Przechowywać w suchym miejscu. Chronić przed ciepłem. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 1,8 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 0,4 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,05 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 9,6 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 12,2 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 521 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 108 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2181 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 451 kJ |
| Wielkość porcji | 20,7 g |
| Zawartość białek | 8,5 g |
| Zawartość soli | 0,25 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 15,5 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 27,6 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 3,2 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 5,7 g |
| Cukry | 46,6 g |
| Zawartość węglowodanów | 58,8 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 5 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 4 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 1 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 16 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 11 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 5 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 2 szt. |
Dodatkowe informacje
| Czy jednostka handlowa jest opakowaniem konsumenckim? | Tak |
|---|