Opis szczegółowy
Batonik z mlecznej czekolady z nadzieniem mlecznym (60%)
Parametry produktu
| Rodzaj/smak | Czekoladowy |
| Dodatki | W czekoladzie mlecznej |
| Zawartość netto | 42 g |
| Składniki | Czekolada mleczna 40% (cukier, mleko pełne w proszku, tłuszcz kakaowy, miazga kakaowa, emulgator: lecytyny (soja); wanilina), cukier, mleko odtłuszczone w proszku (18%), olej palmowy, masło odwodnione, emulgator: lecytyny (soja); wanilina. składniki mleka: 33% - składniki kakao: 13%. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Temperatura przechowywania min - max | 14 - 18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,05 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: ferrero polska commercial sp. z o.o. ulica i numer: wiertnicza 126 kod pocztowy i miasto: 02-952 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 320 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 1,8 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,07 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 11,2 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 11,2 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 566 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 119 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2360 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 496 kJ |
| Wielkość porcji | 21 g |
| Zawartość białek | 8,7 g |
| Zawartość soli | 0,31 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 22,6 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 11 %RWS |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 4,7 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 7,4 g |
| Cukry | 53,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 53,5 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 6 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 4 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 1 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 24 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 12 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 4 %RWS |