KINDER BUENO, wafel z nadzieniem 43g X30
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Wafel pokryty mleczną czekoladą wypełniony delikatnym mleczno-orzechowym nadzieniem (54%)
Parametry produktu
| Dodatki | W czekoladzie mlecznej |
|---|---|
| Zawartość netto | 43 g |
| Składniki | Czekolada mleczna 31,5% (cukier, tłuszcz kakaowy, miazga kakaowa, mleko odtłuszczone w proszku, masło odwodnione, emulgator: lecytyny (soja); wanilina), cukier, olej palmowy, mąka pszenna, orzechy laskowe (10,8%), mleko odtłuszczone w proszku (8,5%), mleko pełne w proszku (5,5%), czekolada 1,5% (cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, emulgator: lecytyny (soja); wanilina), kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu, emulgator: lecytyny (soja); substancje spulchniające (wodorowęglan sodu, wodorowęglan amonu), sól, wanilina. składniki mleka: 19,5%. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 14 - 18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,05 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Ferrero Polska Commercial Sp. z o.o. Ulica i numer: Wiertnicza 126 Kod pocztowy i miasto: 02-952 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 234 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 1,8 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,06 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 1,8 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 8,9 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 572 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 122 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2384 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 510 kJ |
| Wielkość porcji | 21,5 g |
| Zawartość białek | 8,6 g |
| Zawartość soli | 0,27 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 17,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 37,3 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 3,7 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 8 g |
| Cukry | 41,2 g |
| Zawartość węglowodanów | 49,5 g |