KARA krem kokosowy UHT 65ML X36
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Krem kokosowy o wysokiej zawartości tłuszczu 24-26% jest gęsty i aksamitny, ma delikatny smak kokosa. W 99,9 % składa się z ekstraktu z kokosa. Wygodne opakowanie z tetrapaku daje możliwość łatwego dozowania, a pojemność 65 ml to idealna porcja "na raz". Idealny do deserów, zagęszczania zup i sosów.
Parametry produktu
| Składniki | miąższ z kokosa 99,9 %, stabilizatory: guma ksantanowa, guma guar, karagen. |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Indonezja |
| Zawartość netto | 67 g |
| Pojemność | 65 ml |
| Waga jednostkowa brutto | 0,07 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: De Care Group Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp. k. Ulica i numer: Pieńków 147a Kod pocztowy i miasto: 05-152 Czosnów PL |
| Technika utrwalenia | UHT |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 247 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 250 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1030 kJ |
| Wielkość porcji | 65 ml |
| Zawartość białek | 2,6 g |
| Zawartość soli | 0,05 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 23 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 25 g |
| Cukry | 3 g |
| Zawartość węglowodanów | 3,6 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera surowce GMO | Tak |
|---|