KAMIS Przyprawa Kuchni Chińskiej Kuchnie Świata - Mieszanka Orientalna 25g X25
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Za pomocą Przyprawy kuchni chińskiej naszym potrawom nadamy wyjątkowy, orientalny chiński charakter. Chiny to państwo, gdzie zdrowy sposób odżywiania się, jest elementarną częścią składową medycyny. Gotowanie i jedzenie służą w Chinach nie tylko jako środki do zaspakajania głodu i zachowania zdrowia, pięknie nakryty stół jest nade wszystko świętem dla zmysłów – dla oczu, nosa i podniebienia.
Dzięki swojej oryginalnej recepturze, Przyprawa kuchni chińskiej umożliwia przygotowanie różnorodnych dań z warzyw, mięs i ryb na każdą okazję.
Parametry produktu
| Typ | Mieszanki przypraw |
|---|---|
| Przeznaczenie | Kuchnia Chińska |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 25 g |
| Składniki | sól, czosnek, pomidory, cukier, imbir 6%, hydrolizaty białkowe sojowe, papryka słodka, chili 3,5%, grzyby suszone (borowiki), pieprz czarny, gorczyca biała, ekstrakt drożdżowy, aromat |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej 21 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,03 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: McCormick Polska S.A. Ulica i numer: ul. Malinowa 18/20 Kod pocztowy i miasto: 05-552 Wólka Kosowska PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 440 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Tak |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 9,5 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 42 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 30 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 33 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 200 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 200 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 842 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 842 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 9,5 g |
| Zawartość soli | 42 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1,1 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0,3 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 1,1 g |
| Cukry | 30 g |
| Zawartość węglowodanów | 33 g |