KAMIS Lubczyk 8g X25
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Lubczyk ma intensywny korzenny, lekko cytrynowy aromat i ostry, nieco palący smak. Polecany jest do przyrządzania zup, sosów, potraw z warzyw i dań zarówno gotowanych, jak i pieczonych czy duszonych. Jego intensywny, korzenny aromat sprawia, e świetnie pasuje do potraw z ryżu i dań z mięsa drobiowego oraz wołowego. Lubczyk doskonale komponuje się z pietruszką, rozmarynem, bazylią, pieprzem i koprem ,tworząc z nimi aromatyczną mieszankę przyprawową niezbędną w każdej kuchni. Znany jest także jako afrodyzjak. I takimi z pewnością jest, bo przecież „najkrótsza droga do serca, wiedzie przez żołądek”.
Parametry produktu
| Typ | Zioła suszone |
|---|---|
| Rodzaj przyprawy | Lubczyk |
| Przeznaczenie | do wszelkich potraw |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 8 g |
| Składniki | lubczyk |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej 21 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,01 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: McCormick Polska S.A. Ulica i numer: ul. Malinowa 18/20 Kod pocztowy i miasto: 05-552 Wólka Kosowska PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 440 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wielkość porcji | 1 g |