K2 Czarny silikon +350°C 300g
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Wysokiej jakości silikon. Idealnie dopasowuje się do uszczelnianych powierzchni. Odporny na wysokie temperatury do +350°C . Spełnia wymagania producentów samochodów (O.E.M. - Original Equipment Manufacturer). Zastępuje tradycyjne uszczelki: korkowe, papierowe, filcowe, azbestowe i gumowe. Dzięki recepturze SENSOR SAFE jest bezpieczny dla sond lambda stosowanych w nowoczesnych samochodach z elektronicznym wtryskiem paliwa. Odporny na: oleje, smary, płyny chłodnicze itp. Może być stosowany do wszystkich modeli i marek samochodów m.in. do uszczelnienia: pokryw zaworów, uszczelek termostatu, misek olejowych, pokryw wału rozrządu, pomp wodnych, pokryw mostów tylnych oraz wielu innych elementów, w których wymagana jest szczelność i odporność na wysokie temperatury.
Parametry produktu
| Przeznaczenie | Silikon wysokotemperaturowy do uszczelniania połączeń |
|---|---|
| Właściwości | Odporny na wysokie temperatury do +350°c, zastępuje tradycyjne uszczelki |
| Waga jednostkowa brutto | 0,35 kg |
| Zawartość netto | 300 g |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Wprowadziłam/em ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa wymagane przez prawo |
| Uzupełnij pole tekstowe wymaganymi przez prawo informacjami o bezpieczeństwie | Chronić przed dziećmi. stosować wyłącznie na zewnątrz lub w dobrze wentylowanym pomieszczeniu. producent oraz podmiot odpowiedzialny za wprowadzenie produktu na rynek unii europejskiej melle sp. z o. o., stary staw 9, 63-400 ostrów wlkp., poland, eu, +48 62 737 88 00, www.k2.com.pl, www.k2-global.com, info@melle.com |
| Wskaźnik jednostki do zamówienia / isTradeItemAnOrderableUnit | Karton |
| Rodzaj zagrożenia podany na etykiecie i/lub w instrukcji użytkowania | Chronić przed dziećmi. stosować wyłącznie na zewnątrz lub w dobrze wentylowanym pomieszczeniu. |
| Czy rodzaj zagrożenia jest podany na etykiecie produktu i/lub w instrukcji użytkowania? | Tak |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: melle sp. z o.o. ulica i numer: stary staw 9 kod pocztowy i miasto: 63-400 ostrów wielkopolski pl |
| Krótki opis marketingowy | K2 czarny silikon +350°c 300g silikon wysokotemperaturowy |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |