Opis szczegółowy
Jojo Cola Żelki o smaku owocowym i coli 80 g
Parametry produktu
| Rodzaj | Z nadzieniem |
| Smak | Owocowy |
| Zawartość netto | 80 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Czechy |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 9 mies. |
| Składniki | Syrop glukozowy, cukier, woda, sok jabłkowy z koncentratu (6%), żelatyna, kwasy (kwas jabłkowy, kwas winowy, kwas cytrynowy), substancja utrzymująca wilgoć (glicerol), aromaty (coli, czereśniowy, limonkowy), olej palmowy, (0,1%), substancja glazurująca (wosk camauba), regulator kwasowości (askorbinian sodu, cytrynian sodu), stabilizatory (karagen, mączka chleba świętojańskiego), ekstrakt słodu jęczmiennego, koncentraty roślinne (słodkiego ziemniaka, krokosza barwierskiego, czarnej marchwi, jabłka, rzodkiewki, czereśni), ekstrakt lukrencji. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,08 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: nestle polska s.a ulica i numer: domaniewska 32 kod pocztowy i miasto: 02-672 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 128 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 0,7 g |
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | <0,5 |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,01 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 9,1 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 13,3 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 337 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 57 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1431 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 243 kJ |
| Wielkość porcji | 17,2 g |
| Zawartość białek | 4,2 g |
| Zawartość błonnika | <0,5 |
| Zawartość soli | 0,09 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | <0,5 |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | <0,1 |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | <0,5 |
| Cukry | 53,1 g |
| Zawartość węglowodanów | 72,2 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 3 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 1 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | <1 |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | <1 |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 10 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 5 %RWS |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera barwniki | Tak |
| Zawiera siarczyny | Tak |
| Zawiera aromaty | Tak |