Jogurt waniliowy 3,8% tł. BIO 150 g
dodaj do przechowalni
0
Opis
Ekologiczny jogurt waniliowy 3,8% tłuszczu. Możliwość prześledzenia pochodzenia rolnika ekologicznego pod adresem
www.andechser-natur.de.
Warunki przechowywania
Przechowywać w temperaturze max +8 stopni C.
Składniki
JOGURT*, cukier buraczany*, miód*, sok jabłkowy z koncentratu*, ekstrakt z wanilii burbońskiej*, substancja zagęszczająca: pektyna, guma guar*, mączka chleba świętojańskiego*, wanilia burbońska w proszku*. *składniki pochodzące z upraw ekologicznych.
Alergeny
MLEKO
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 398/95 |
| Tłuszcz | 3.3 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2.2 g |
| Węglowodany | 11.9 g |
| Cukry | 11.8 g |
| Białko | 4.3 g |
| Sól | 0.17 g |