Jogurt kozi grecki BIO 250 g
dodaj do przechowalni
0
Opis
Warunki przechowywania
Przechowywać w temperaturze od +1 do +8 st. C.
Składniki
MLEKO kozie pełne pasteryzowane BIO, śmietanka z MLEKA koziego BIO, żywe kultury bakterii.
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 433 kJ/ 105 kcal |
| Tłuszcz | 9 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 6.6 g |
| Węglowodany | 2.1 g |
| Cukry | 2.1 g |
| Błonnik | 0 g |
| Białko | 3.8 g |
| Sól | 0.16 g |