Opis szczegółowy
Najwyższej Jakości Jogurt typu Greckiego produkowany na terenie Zielonych Płuc Polski
Parametry produktu
| Rodzaj | Grecki |
| Smak | naturalny |
| Składniki | Mleko, śmietanka, kultury bakterii jogurtowych |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 400 g |
| Pojemność | 400 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 1 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,41 kg |
| Produkt bez laktozy | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: spółdzielnia mleczarska "mlekpol" w grajewie ulica i numer: ul. elewatorska 13 kod pocztowy i miasto: 19-203 grajewo pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 96 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Produkt gotowy do spożycia lub jako półprodukt. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 124 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 516 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 3,6 g |
| Zawartość soli | 0,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 6,6 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 10 g |
| Cukry | 5 g |
| Zawartość węglowodanów | 5 g |