Jogurt gęsty 150g X20
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Jogurt ma wyjątkowo aksamitną i gęstą konsystencję.
Zawdzięcza ją szczególnemu sposobowi produkcji, wzorowanemu na metodzie stosowanej w krajach Europy Południowo- Wschodniej. Proces fermentacji odbywa się po nalaniu jogurtu do kubeczka. Właśnie wtedy jogurt gęstnieje, nabierając delikatnego smaku.
Parametry produktu
| Rodzaj | |
|---|---|
| Smak | |
| Składniki | mleko, żywe kultury bakterii jogurtowych (10^8 jtk/g)*: Lactobacillus delbrueckii subsp. bulgaricus i Streptococcus thermophilus oraz L. acidophilus LA5 i Bifidobacterium lactis BB12. Bez mleka w proszku. *Żywe kultury jogurtowe poprawiają trawienie zawartej w produkcie laktozy u osób mających trudności z jej trawieniem. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 150 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,16 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Bakoma Sp. z o.o. Ulica i numer: Połczyńska 97A Kod pocztowy i miasto: 01-303 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 96 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 58 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 243 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 3,3 g |
| Zawartość soli | 0,11 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 2,8 g |
| Cukry | 4,9 g |
| Zawartość węglowodanów | 4,9 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|