Jogurt Piątnica 330g X12
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Jogurt z Piątnicy powstaje wyłącznie z mleka oraz żywych kultur bakterii jogurtowych. Jako jeden z nielicznych jogurtów dostępnych na rynku, nie zawiera mleka w proszku czy też białek mleka. Ma lekko kremową konsystencję i delikatny jogurtowy smak. Ze względu na swoje właściwości może być elementem zdrowej, zbilansowanej diety. Jogurt dostarcza pełnowartościowego białka, wit. A, B2 i B12, a także wapnia i magnezu. Jogurt z Piątnicy zawiera 140 mg wapnia na 100 g produktu.To pyszna dodająca energii przekąska na każdą porę dnia. Smakuje wyśmienicie bez żadnych dodatków, jedzony bezpośrednio z kubeczka jak również z owocami, płatkami zbożowymi, otrębami czy musli. Idealny do przygotowania lekkich deserów, sałatek oraz sosów. Teraz produkt dostępny w wygodnym kubku o gramaturze 330 g.
Parametry produktu
| Rodzaj | |
|---|---|
| Smak | |
| Składniki | mleko pasteryzowane, żywe kultury bakterii jogurtowych. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 330 g |
| Pojemność | 330 ml |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 1 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,36 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piątnicy Ulica i numer: Forteczna 3 Kod pocztowy i miasto: 18-421 Piątnica PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 112 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 58 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 242 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 5 g |
| Zawartość soli | 0,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,6 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 2,4 g |
| Cukry | 4 g |
| Zawartość węglowodanów | 4 g |