Opis szczegółowy
Smak mleczny, słodki, kwaskowy, właściwy dla dodanych owoców, bez obcych posmaków, zgodny ze wzorcem. Barwa właściwa dla dodanych owoców, zgodna ze wzorcem gęsta. Konsystencja gładka z cząstkami owoców i ziarnami zbóż pestkami słonecznika i dyni, dopuszczalny niewielki podciek serwatki i drobne pojedyncze grudki.
Parametry produktu
| Rodzaj | Z dodatkami, Smakowy |
| Smak | orzechowy |
| Składniki | Składniki: mleko, cukier, orzechy włoskie 2,6 %, zboża 2 %: jęczmień, pszenica, żyto, owies, gryka, ryż, pszenica orkisz; skrobia modyfikowana kukurydziana, pestki słonecznika 0,8 %, otręby pszenne 0,6 %, pestki dyni 0,4 %, substancja zagęszczająca: pektyny; aromaty, kultury bakterii jogurtowych. może zawierać inne orzechy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 300 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,32 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: bakoma sp. z o.o. ulica i numer: połczyńska 97a kod pocztowy i miasto: 01-303 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 128 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Żyto i produkty żytnie | Tak |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Tak |
| Owies i produkty owsiane | Tak |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 93 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 391 kJ |
| Zawartość białek | 2,6 g |
| Zawartość błonnika | 0,6 g |
| Zawartość soli | 0,07 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,8 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 2,5 g |
| Cukry | 13,4 g |
| Zawartość węglowodanów | 14,7 g |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera cukier (cukry) i substancję słodzącą |
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E440 Pektyny |
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Substancja zagęszczająca |
| Zawartość owoców/warzyw/orzechów w produkcie | 2,6 % |