Jogobella Ziarna i Nasiona 200g
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Jogurt brzoskwiniowy/truskawkowy z dodatkiem ziaren i nasion
Parametry produktu
| Rodzaj | Z dodatkami |
|---|---|
| Smak | truskawkowy, brzoskwiniowy |
| Składniki | Jogurt brzoskwiniowy: jogurt, brzoskwinie (6,1 %), sok z marakui z koncentratu cukier, siemię lniane (0,8 %), ziarna słonecznika (0,8 %), owies (0,7 %), pestki dyni (0,2 %), komosa ryżowa (0,2 %), koncentrat z marchwi, aromat wartość odżywcza na 100 g: wartość energetyczna: 397kj/ 95kcal; tłuszcz: 3,5 g, w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 1,9 g; węglowodany: 10,6g, w tym cukry: 9,6 g; białko: 4 g; sól: 0,13 g. jogurt truskawkowy: jogurt, truskawki (7 %), cukier, siemię lniane (0,8 %), ziarna słonecznika (0,8 %), owies (0,7 %), pestki dyni (0,2 %), komosa ryżowa (0,2 %), koncentrat z marchwi, aromat wartość odżywcza na 100 g: wartość energetyczna: 399kj/ 95kcal; tłuszcz: 3,5 g, w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 1,9 g; węglowodany: 10,6g, w tym cukry: 9,6 g; białko: 4 g; sól: 0,13 g. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Unia Europejska |
| Zawartość netto | 200 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 4 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,22 kg |
| Produkt bez laktozy | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: zott polska sp. z o.o. ulica i numer: ul. chłodnicza 6, 45-315 opole, polska 6 kod pocztowy i miasto: 45-315 opole pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 208 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 95 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 399 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 4 g |
| Zawartość soli | 0,13 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,9 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 3,5 g |
| Cukry | 9,6 g |
| Zawartość węglowodanów | 10,6 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera aromaty | Tak |
|---|