Jogobella Standard 150g MIX
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Jogobella Standard 150g MIX
Parametry produktu
| Rodzaj | Smakowy |
|---|---|
| Smak | truskawkowy, jagodowy, cynamonowy, Pieczone jabłko |
| Składniki | Jogurt jagodowy: jogurt*, cukier, jagody 6,3%, aromat. *zawiera składniki pochodzące z mleka oraz żywe kultury bakterii. wartość odżywcza na 100 g: wartość energetyczna: 376 kj/89 kcal; tłuszcz:2,7 g, w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 1,8 g; węglowodany: 11,7 g, w tym cukry: 11 g; białko: 3,5 g; sól: 0,13 g. jogurt z jabłkiem i rodzynkami: jogurt*, cukier, jabłka 8%, rodzynki 1%, syrop karmelowy, cynamon, aromat. *zawiera składniki pochodzące z mleka oraz żywe kultury bakterii. wartość odżywcza na 100 g: wartość energetyczna: 411 kj/98kcal; tłuszcz: 2,7 g, w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 1,8 g; węglowodany: 13,8 g, w tym cukry: 13,3 g; białko: 3,5 g; sól: 0,12 g. jogurt truskawkowy: jogurt*, truskawki 8,9%, cukier, sok truskawkowy z koncentratu 1,1%, koncentrat soku z buraków ćwikłowych, aromat. *zawiera składniki pochodzące z mleka oraz żywe kultury bakterii. wartość odżywcza na 100 g: wartość energetyczna: 376 kj/ 489 kcal; tłuszcz: 2,7 g, w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 1,8 g; węglowodany: 11,7 g, w tym cukry: 11,1 g; białko: 3,5 g; sól: 0,17 g. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Unia Europejska |
| Zawartość netto | 150 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 4 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,16 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: zott polska sp. z o.o. ulica i numer: ul. chłodnicza 6, 45-315 opole, polska 6 kod pocztowy i miasto: 45-315 opole pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 168 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 89 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 376 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 3,5 g |
| Zawartość soli | 0,13 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,8 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 2,7 g |
| Cukry | 11 g |
| Zawartość węglowodanów | 11,7 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera aromaty | Tak |
|---|