Opis szczegółowy
Mleko fermentowane z bakteriami oraz witaminami B6, D i wapniem o smaku jeżyna-czarna porzeczka i pomarańcz.
Parametry produktu
| Rodzaj | Smakowy |
| Smak | Pomarańczowy, Jeżyna, Czarna porzeczka |
| Składniki | Składniki: jeżynowo-porzeczkowy: mleko, woda, cukier, sok jeżynowy z koncentratu (2,8 %), sok z czarnej porzeczki z koncentratu (2,8 %), sok jabłkowy z koncentratu, skrobia modyfikowana, substancja zagęszczająca: pektyny, koncentrat z czarnej marchwi, aromat, witamina b6, witamina d, wapń, żywe kultury bakterii, lactobacillus paracasei l. casei 431®; pomarańczowy: mleko, woda, sok pomarańczowy z koncentratu (7 %), cukier, skrobia modyfikowana, substancja zagęszczająca: pektyny, koncentrat z marchwi, aromat, witamina b6, witamina d, wapń, żywe kultury bakterii, lactobacillus paracasei l. casei 431® |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Unia Europejska |
| Zawartość netto | 600 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 4 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,67 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: zott polska sp. z o.o. ulica i numer: ul. chłodnicza 6, 45-315 opole, polska 6 kod pocztowy i miasto: 45-315 opole pl |
| Źródło [nazwa witaminy lub składnika mineralnego] | witamin B6, D i wapnia |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 240 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 60 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 255 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 2,4 g |
| Zawartość soli | 0,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,7 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1 g |
| Cukry | 8,3 g |
| Zawartość węglowodanów | 9,4 g |
Witaminy i składniki mineralne
| Wapń | 120 mg/100g |
| Wapń (%RWS) | 15 %RWS |
| Witamina D (%RWS) | 30 %RWS |
| Pirydoksyna (witamina B6) | 0,21 mg/100g |
| Witamina B6 (%RWS) | 15 %RWS |
| Witamina D | 1,5 μg/100g |
Inne informacje o zawartości