Jogobella Exotic 400g MIX X12
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Pyszny jogurt z extra dużymi kawałkami owoców. Dostępny w szerokiej gamie smaków. Extra apetyt na życie dla całej rodziny.
Parametry produktu
| Rodzaj | Smakowy |
|---|---|
| Smak | Ananasowy, Owoce leśne |
| Składniki | Owoce leśne: jogurt*, owoce 9% (jeżyny, truskawki, maliny, jagody i mus jagodowy z koncentratu, czarny bez i sok z czarnego bzu z koncentratu), cukier, koncentrat z marchwi, aronii i z winogron, aromat *zawiera składniki pochodzące z mleka oraz żywe kultury bakterii ananas: jogurt*, owoce 9% (ananasy, sok ananasowy z koncentratu), cukier, aromat *zawiera składniki pochodzące z mleka oraz żywe kultury bakterii |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 400 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 4 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,43 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Zott Polska Sp. z o.o. Ulica i numer: ul. Chłodnicza 6, 45-315 Opole, Polska 6 Kod pocztowy i miasto: 45-315 Opole PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 112 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 88,0 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 369,0 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 3,5 g |
| Zawartość soli | 0,15 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,8 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 2,7 g |
| Cukry | 10,7 g |
| Zawartość węglowodanów | 11,2 g |