Jogobella Classic 400g MIX X12
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Pyszny jogurt z extra dużymi kawałkami owoców. Dostępny w szerokiej gamie smaków. Extra apetyt na życie dla całej rodziny.
Parametry produktu
| Rodzaj | Smakowy |
|---|---|
| Smak | Wiśniowy, Pieczone jabłko |
| Składniki | Wiśnia: jogurt*, owoce 9% (wiśnie, sok wiśniowy z koncentratu), cukier, koncentrat soku z buraków czerwonych, koncentrat z aronii, koncentrat z marchwi, koncentrat z winogron, aromat *zawiera składniki pochodzące z mleka oraz żywe kultury bakterii pieczone jabłko: jogurt*, owoce 9% (jabłka 8%, rodzynki 1%), cukier, syrop karmelowy, cynamon, aromat *zawiera składniki pochodzące z mleka oraz żywe kultury bakterii |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 400 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 4 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,43 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Zott Polska Sp. z o.o. Ulica i numer: ul. Chłodnicza 6, 45-315 Opole, Polska 6 Kod pocztowy i miasto: 45-315 Opole PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 112 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 97,0 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 407,0 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 3,5 g |
| Zawartość soli | 0,12 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,8 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 2,7 g |
| Cukry | 13,3 g |
| Zawartość węglowodanów | 13,7 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|