Jogobella Butelka truskawka/brzoskwinia-marakuja 250g X12
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Jogobella Butelka truskawka/brzoskwinia-marakuja 250g
Parametry produktu
| Rodzaj | Pitny |
|---|---|
| Smak | Truskawkowy, Brzoskwiniowy, Marakuja |
| Składniki | Jogurt brzoskwiniowy z marakują: jogurt 69%, woda, cukier, sok brzoskwiniowy z koncentratu 4,2%, przecier brzoskwiniowy 3,5%, sok z marakui z koncentratu 0,7%, skrobia modyfikowana, substancja zagęszczająca: pektyny, barwnik: karoteny. . wartość odżywcza na 100 g: wartość energetyczna: 338 kj/ 80kcal; tłuszcz: 1 g, w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0,7 g; węglowodany: 14,4 g, w tym cukry: 13,6 g; białko: 2,4 g; sól: 0,11 g. jogurt truskawkowy: jogurt 69%, woda, cukier, sok truskawkowy z koncentratu 4,2%, mus truskawkowy 4,2%, skrobia modyfikowana, substancja zagęszczająca: pektyny, aromaty (zawiera mleko), barwnik: karmin. wartość odżywcza na 100 g: wartość energetyczna: 338 kj/ 80kcal; tłuszcz: 1 g, w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0,7 g; węglowodany: 14,4 g, w tym cukry: 13,6 g; białko: 2,4 g; sól: 0,11 g. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Unia Europejska |
| Zawartość netto | 250 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 4 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,28 kg |
| Zmniejszona wartość energetyczna | 1 |
| Nie zawiera tłuszczu | 1 |
| Niska zawartość cukrów | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: zott polska sp. z o.o. ulica i numer: ul. chłodnicza 6, 45-315 opole, polska 6 kod pocztowy i miasto: 45-315 opole pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 189 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 80 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 338 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 2,4 g |
| Zawartość soli | 0,11 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,7 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1 g |
| Cukry | 13,6 g |
| Zawartość węglowodanów | 14,4 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera barwniki | Tak |
|---|---|
| Zawiera aromaty | Tak |