Opis szczegółowy
Likier Jim Beam Peach 32,5% 700 ml
Parametry produktu
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Stany Zjednoczone |
| Pojemność | 700 ml |
| Smak | Brzoskwiniowy |
| Zawartość alkoholu | 32,5 % obj. |
| Waga jednostkowa brutto | 1,57 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: stock polska sp. z o.o ulica i numer: spółdzielcza 6 kod pocztowy i miasto: 20-402 lublin pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 84 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 9999 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 7 szt. |