Jeżyki o smaku Advocat ciastka w czekoladzie mlecznej 140 g (promocja)
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Herbatniki z karmelem 38,7%, orzechami laskowymi, chrupkami ryżowymi i spirytusem w czekoladzie mlecznej.
Parametry produktu
| Typ | Herbatniki |
|---|---|
| Dodatki | Z orzechami |
| Zawartość netto | 140 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Czekolada mleczna 35,5% [cukier, tłuszcz kakaowy, mleko w proszku pełne, miazga kakaowa, tłuszcze roślinne (palmowy, shea), serwatka w proszku - z mleka, emulgatory - lecytyny sojowe i e 476, aromat) mąka pszenna cukier syrop glukozowy syrop cukru inwertowanego tłuszcz palmowy chrupki ryżowe 4,8% (mąka ryżowa, pszenna i kukurydziana, cukier, ekstrakt słodu jęczmiennego, sól) mleko zagęszczone orzechy laskowe (2,3%) masło (z mleka) substancja utrzymująca wilgoć (syrop sorbitolowy) spirytus (0,9%) skrobia ekstrakt słodowy (z jęczmienia) serwatka w proszku (z mleka) sól emulgatory (lecytyny sojowe, e 471) aromaty substancje spulchniające (e 503, e 500, e 450) |
| Waga jednostkowa brutto | 0,15 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: colian ulica i numer: zdrojowa 1 kod pocztowy i miasto: 62-860 opatówek pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 72 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 455 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1907 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 4,9 g |
| Zawartość soli | 0,37 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 11 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 21 g |
| Cukry | 44 g |
| Zawartość węglowodanów | 59 g |