Opis szczegółowy
Kultowe i uwielbiane Jeżyki w formie delikatnych, waflowych kulek, wypełnionych pysznym, karmelowym kremem, oblane czekoladą deserową i obsypane orzechami z kroplą karmelu w środku.
Parametry produktu
| Typ | Praliny |
| Smak | Karmelowy |
| Zawartość netto | 140,4 g |
| Dodatki | Z czekoladą ciemną, Z orzechami, Z karmelem |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Cukier, tłuszcze roślinne (shea, palmowy), mąka pszenna, serwatka w proszku (z mleka), mleko odtłuszczone w proszku, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, orzechy laskowe (2%), syrop glukozowy, substancja utrzymująca wilgoć: glicerol, glukoza, skrobia, laktoza (z mleka), karmelizowany syrop cukrowy, mleko zagęszczone słodzone, tłuszcz mleczny, emulgatory: lecytyny (z soi), e476; aromaty, substancje spulchniające: węglany sodu, węglany amonu, difosforany; sól, syrop cukru inwertowanego, barwnik: karoteny; orzeszki arachidowe. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,15 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: colian ulica i numer: zdrojowa 1 kod pocztowy i miasto: 62-860 opatówek pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 64 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 330 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Tak |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 523 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2184 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 6,8 g |
| Zawartość soli | 0,43 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 12 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 29 g |
| Cukry | 44 g |
| Zawartość węglowodanów | 57 g |