JemyJemy Pomidorowa z kurczakiem i ryżem 450g X6
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Oto propozycja dla miłośników pomidorowej, którzy przy okazji lubią najeść się do syta. Do zupy powstałej na bazie pulpy pomidorowej, dodane zostały kawałki mięsa drobiowego i ryż.
Parametry produktu
| Sposób przygotowania | Bez gotowania, Kuchenka mikrofalowa |
|---|---|
| Zawartość netto | 450 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | woda, pulpa pomidorowa 23%, marchew 5%, ryż 4%, mięso z kurczaka 3%, śmietanka, skrobia modyfikowana, cukier, sól, cebula suszona, pieprz, natka pietruszko, ekstrakt drożdżowy, przeciwutleniacz: askorbinian sodu. |
| Temperatura przechowywania min - max | 8 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,46 kg |
| Technika utrwalenia | sterylizacja |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Bez glutenu | 1 |
| Bez glutenu - Numer licencji | PL-014-056 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Profi S.A. Ulica i numer: Kolejowa 3 Kod pocztowy i miasto: 63-520 Grabów nad Prosną PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 128 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|---|
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Kuchenka mikrofalowa: zawartość opakowania przełożyć na talerz i włożyć do kuchenki mikrofalowej. podgrzewać: moc 750 w, czas 3-4 minuty. garnek: zawartość opakowania przełożyć do granka. podgrzewać na małym ogniu 2-3 minuty, ciągle mieszając. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 38 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 160 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 1,2 g |
| Zawartość soli | 0,97 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,6 g |
| Cukry | 1,9 g |
| Zawartość węglowodanów | 6,6 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
|---|