Opis szczegółowy
Strogonow wieprzowy z warzywami JemyJemy - ten smak Cię zachwyci! Przygotowany z najwyższej jakości składników Wystraczy podgrzać i gotowe!
Parametry produktu
| Sposób przygotowania | Kuchenka mikrofalowa, Garnek |
| Zawartość netto | 360 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Woda, mięso wieprzowe 25 %, pieczarki 12 %, warzywa 9 % (cebula, papryka), ogórki kiszone 7 % (ogórki, woda, sól, przyprawy), olej rzepakowy, koncentrat pomidorowy 2 %, skrobia modyfikowana, mąka pszenna, sól, sos sojowy (nasiona soi, woda, sól, mąka pszenna, cukier), czosnek, ekstrakt drożdżowy, papryka mielona, pieprz, tymianek, zioła, przyprawy, przeciwutleniacz: askorbinian sodu. |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,37 kg |
| Technika utrwalenia | sterylizacja |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: profi s.a. ulica i numer: kolejowa 3 kod pocztowy i miasto: 63-520 grabów nad prosną pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 128 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 365 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 94 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 391 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 6,3 g |
| Zawartość soli | 1,2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 5,6 g |
| Cukry | 0,8 g |
| Zawartość węglowodanów | 4,2 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |