Opis szczegółowy
Gulasz JemyJemy z mięsa wieprzowego z nutą majeranku i czosnku to świetny wybór! Już w kilka chwil możesz cieszyć się pysznym daniem, inspirowanym polską kuchnią.
Parametry produktu
| Sposób przygotowania | Kuchenka mikrofalowa, Garnek |
| Zawartość netto | 360 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Woda, mięso wieprzowe 35 %, cebula 10 %, mąka pszenna, skrobia modyfikowana, olej rzepakowy, sos sojowy (nasiona soi, woda, sól, mąka pszenna, cukier), koncentrat pomidorowy, sól, cukier, ekstrakt drożdżowy, czosnek, papryka, majeranek, kozieradka, pieprz, przeciwutleniacz: askorbinian sodu. |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,37 kg |
| Technika utrwalenia | sterylizacja |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: profi s.a. ulica i numer: kolejowa 3 kod pocztowy i miasto: 63-520 grabów nad prosną pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 128 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 365 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 104 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 434 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 7,9 g |
| Zawartość soli | 1,2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 5,5 g |
| Cukry | 1 g |
| Zawartość węglowodanów | 5,4 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |