Jedność Karmelki Coffee 1kg X5
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Karmelki kawowe z prawdziwym extraktem z kawy
Parametry produktu
| Typ | Karmelki |
|---|---|
| Smak | Kawowy |
| Zawartość netto | 1 kg |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Cukier, syrop glukozowy, tłuszcz palmowy nieutwardzony, ekstrakt kawy 1,7%, masło (z mleka), sól, mleko pełne w proszku, aromat, emulgator: lecytyny (z soi). może zawierać sezam, jaja, orzechy laskowe, orzeszki ziemne i migdały. |
| Waga jednostkowa brutto | 1,05 kg |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: cukiernicza spółdzielnia inwalidów jedność ulica i numer: piłsudskiego 32 kod pocztowy i miasto: 05-600 grójec pl |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 350 szt. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 70 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Migdały i produkty z migdałami | Może zawierać |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Może zawierać |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 424 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1793 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 1 g |
| Zawartość soli | 0,9 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 5,9 g |
| Cukry | 73 g |
| Zawartość węglowodanów | 91 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera kofeinę | środek spożywczy inny niż napój - dodano w celu fizjologicznym |
|---|---|
| Zawartość kofeiny | 1,7 mg/100g |