Opis szczegółowy
Irys mix o smakach mlecznym, kakowym i z makiem
Parametry produktu
| Smak | Mleczny, Kakaowy, Z makiem |
| Zawartość netto | 1 kg |
| Dodatki | Z nadzieniem |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Cukier, syrop glukozowy, mleko w proszku odtłuszczone 9%, margaryna (oleje roślinne nieutwardzone: palmowy, rzepakowy, kokosowy, woda, koncentrat cytrynowy), mak 1,2%, proszek kakaowy 1%, emulgator: lecytyny ( z soi), aromat. może zawierać gluten, orzechy |
| Waga jednostkowa brutto | 1,05 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: cukiernicza spółdzielnia inwalidów jedność ulica i numer: piłsudskiego 32 kod pocztowy i miasto: 05-600 grójec pl |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 504 szt. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 72 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 365 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 374 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1586 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 3,5 g |
| Zawartość soli | 0,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,7 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 3,7 g |
| Cukry | 62 g |
| Zawartość węglowodanów | 82 g |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera syrop glukozowy lub glukozowo-fruktozowy |
| Zawiera aromaty | Tak |
| Zawiera olej palmowy | Tak |