Jedność Frutix Modern 1 kg X5
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Pyszne cukierki do żucia , nadziewane z sokami owocowymi, Bez konserwantów, bez glutenu , wyprodukowane w Polsce
Parametry produktu
| Typ | Cukierki do żucia |
|---|---|
| Smak | Owocowy |
| Zawartość netto | 1 kg |
| Dodatki | Brak dodatków |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Składniki: cukier, syrop glukozowy, tłuszcz palmowy nieutwardzony,kwas:kwas cytrynowy; żelatyna wieprzowa, koncentraty soków 0,6 %: wisni, pomarańczy, cytryny, truskawki; aromaty, emulgator: lecytyny (z soi); substancje zagęszczające: pektyny; koncentrat z marchwi, barwniki: ekstrakt z papryki, karoteny; koncentrat z czarnej marchwi.d35:p36 nadzienie 10 %. |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,05 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: cukiernicza spółdzielnia inwalidów jedność ulica i numer: piłsudskiego 32 kod pocztowy i miasto: 05-600 grójec pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 70 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Migdały i produkty z migdałami | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 407 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1722 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 0,6 g |
| Zawartość soli | 0,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 6,7 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 7,4 g |
| Cukry | 65 g |
| Zawartość węglowodanów | 84 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Tak |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Zawiera barwniki | Tak |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |