Jana Twaróg wędzony solankowy 275g X12
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Twaróg solankowy wędzony jest produktem mleczarskim produkowany metodą samoociekową, który nastepnie jest zanurzony w solance, a na końcu podwędzany dymem wędzarniczym. Zastosowany proces technologiczny nadaje temu produktowi niepowtarzalny smak i aromat. Jako źródło pełnowartościowego, lekkostrawnego białka może być jednym z podstawowych składników diety. Twaróg doskonale nadaje się do sałatek, kanapek jak również do bezpośredniego spożycia.
Parametry produktu
| Rodzaj mleka | Krowie |
|---|---|
| Gatunek sera | Twarogowy |
| Składniki | mleko pasteryzowane, sól (1%), kultury bakterii fermentacji mlekowej |
| Zawartość tłuszczu | Śmietankowy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 275 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 1 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,28 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Średzka Spółdzielnia Mleczarska Jana Ulica i numer: Daszyńskiego 9 Kod pocztowy i miasto: 63-000 Środa Wielkopolska PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 105 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 217 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 901 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 13 g |
| Zawartość soli | 1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 11 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 17 g |
| Cukry | 3 g |
| Zawartość węglowodanów | 3 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|