Opis szczegółowy
Teraz możesz cieszyć się małą czarną o każdej porze dnia i nocy. Bezkofeinowa kawa mielona Jacobs Krönung Decaff wyróżnia się niepowtarzalnym aromatem i bogatym smakiem. Pozwól sobie na odrobinę królewskiego relaksu z kawą najwyższej jakości. Hermetyczne opakowanie zapewnia świeżość aromatu i smaku
Parametry produktu
| Rodzaj | Mielona |
| Zawartość netto | 250 g |
| Typ | Bezkofeinowa |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Składniki | Kawa |
| Waga jednostkowa brutto | 0,26 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: jacobs douwe egberts ulica i numer: taśmowa 7 kod pocztowy i miasto: 02-677 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 114 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 225 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |