Opis szczegółowy
Mocne espresso, wobec którego nikt nie pozostanie obojętny. Kompozycja różnych rodzajów ziaren Robusty oraz ziaren Arabiki zapewnia wyjątkowo bogaty smak i intensywne doznania sensoryczne. Kapsułki kompatybilne z ekspresami Nespresso®* *Znak towarowy innego podmiotu, niepowiązanego z JACOBS DOUWE EGBERTS Nowe aluminiowe kapsułki Jacobs są przeznaczone do ekspresów Nespresso®*, za wyjątkiem U®*, Umilk®*, Expert®*, Expert&Milk®*, Prodigio®* oraz Prodigio&Milk®* zakupionych po 25 lipca 2016.
Intensywność: 12
Parametry produktu
| Rodzaj | W kapsułkach |
| Zawartość netto | 52 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Holandia |
| Składniki | Kawa |
| Waga jednostkowa brutto | 0,08 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: jacobs douwe egberts ulica i numer: taśmowa 7 kod pocztowy i miasto: 02-677 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 126 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Wielkość porcji | 5,2 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |