'Jack Daniel's Tennessee whiskey 40% 700 ml X6
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Jack Daniel’s® Tennessee Whiskey pochodzi z najstarszej oficjalnie zarejestrowanej destylarni w USA. Swój łagodny charakter zyskuje dzięki procesowi charcoal mellowing, sącząc się kropla po kropli przez 3-metrową warstwę węgla drzewnego z klonów cukrowych i dojrzewając w nowych, ręcznie tworzonych, dębowych beczkach. To whiskey o bogatym i aromatycznym profilu, z wyraźnie wyczuwalnymi nutami dębu, karmelu i wanilii. Charakteryzuje się wspaniałą, bursztynową barwą.
Parametry produktu
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Stany Zjednoczone |
|---|---|
| Pojemność | 700 ml |
| Zawartość alkoholu | 40 % obj. |
| Waga jednostkowa brutto | 1,15 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Brown-Forman Polska Sp. z o.o. Ulica i numer: Postępu 21D Kod pocztowy i miasto: 02-676 Warszawa PL |
| Krótki opis marketingowy | Jack Daniel’s® Tennessee Whiskey pochodzi z najstarszej oficjalnie zarejestrowanej destylarni w USA. Swój łagodny charakter zyskuje dzięki procesowi charcoal mellowing, sącząc się kropla po kropli przez 3-metrową warstwę węgla drzewnego z klonów cukrowych i dojrzewając w nowych, ręcznie tworzonych, dębowych beczkach |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 85 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 9999 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 7 szt. |