Jabłko o smaku ananasa 18g Crispy Natural X24
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Polska słynie z najlepszych jabłek , a chipsy z jabłek to specjalność Crispy Natural.
Z polskiego sadu wybraliśmy to co najlepsze. Smak, zapach, błonnik i inne wartościowe składniki świeżych owoców. Jabłka, z których powstają Crispy Natural, nie są obierane ze skórki, gdyż bezpośrednio pod nią znajduje się najwięcej witaminy C.
Jedno opakowanie naszych chipsów o wadze 18g zrobione jest z 2 świeżych jabłek. Dlatego Crispy Natural są takie smaczne, a przy tym chrupiące.
Parametry produktu
| Zawartość netto | 18 g |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Dla diabetyków | Tak |
| Składniki | Jabłko, zagęszczony sok z ananasa, aromat . |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 3 - 30 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,02 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: crispy natural sp. z o.o. sp.k. ulica i numer: łódzka 145a kod pocztowy i miasto: 62-800 kalisz pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 99 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 0,3 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 1,9 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | <0,01 |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 12 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 14,7 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 355 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 64 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1505 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 271 kJ |
| Wielkość porcji | 12 g |
| Zawartość białek | 1,8 g |
| Zawartość soli | 0,01 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | <0,1 |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | <0,2 |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | <0,1 |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | <0,1 |
| Cukry | 66,7 g |
| Zawartość węglowodanów | 81,9 g |