JOJO Żelki Sour Worm 80g X28
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
JOJO Żelki Sour Worm 80g
Parametry produktu
| Rodzaj | W cukrze |
|---|---|
| Smak | Malinowy, Cytrynowy, Czarna porzeczka, Jabłkowy |
| Zawartość netto | 80 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Czechy |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 10 mies. |
| Składniki | Syrop glukozowy, cukier, woda, modyfikowana skrobia ziemniaczana, żelatyna, koncentrat soku jabłkowego 2,5%, kwasy (kwas winowy, kwas jabłkowy, kwas cytrynowy), koncentraty roślinne (marchwi, hibiskusa, krokosza barwierskiego), koncentrat spiruliny, aromaty (malinowy, jabłkowy, czarnej porzeczki, cytrynowy), regulatory kwasowości (askorbinian sodu), barwnik (karoteny). |
| Waga jednostkowa brutto | 0,08 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: nestle polska s.a ulica i numer: domaniewska 32 kod pocztowy i miasto: 02-672 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 128 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 0,5 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | <0,1 |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | <0,01 |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 8,6 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 11,8 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 327 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 49 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1391 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 209 kJ |
| Wielkość porcji | 15 g |
| Zawartość białek | 3,4 g |
| Zawartość soli | 0,02 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | <0,1 |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | <0,1 |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | <0,1 |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | <0,1 |
| Cukry | 57,6 g |
| Zawartość węglowodanów | 78,4 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 2 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 1 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | <1 |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | <1 |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 10 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 5 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 5 szt. |