JOJO Marshmallow Pianki o smaku truskawkowo-waniliowym 86g X24
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Miękkie, słodkie pianki Jojo Marshmallow to przepyszny przysmak nie tylko dla dzieciaków. Przy odrobinie inwencji mogą stać się przebojowym deserem podczas imprezy w gronie przyjaciół - w plenerze i w domu. Pianki Jojo Marshmallow w połączeniu z gorącą czekoladą tworzą słodką przekąskę dla małych i dużych łakomczuchów. Znajdź swój ulubiony sposób na jedzenie pianek!
Pianki Jojo Marshmallow to:
- Atrakcyjna, szybka przekąska na party
- Świetne na grilla lub pieczone nad ogniskiem albo podane na zimno
- Możesz stworzyć własne kulinarne propozycje
- Na opakowaniu znajdziesz podpowiedzi na kreatywne przepisy
- mają prosty skład i nie zawierają sztucznych barwników
Parametry produktu
| Zawartość netto | 86 g |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Czechy |
| Składniki | cukier, syrop glukozowy, syrop glukozowo-fruktozowy, woda, żelatyna, skrobia kukurydziana, koncentrat buraka, aromaty |
| Waga jednostkowa brutto | 0,09 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: nestle polska s.a ulica i numer: domaniewska 32 kod pocztowy i miasto: 02-672 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 45 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 0,4 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | <0,1 |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | <0,01 |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 5,6 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 7,4 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 324 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 31 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2 %RWS |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 133 kJ |
| Wielkość porcji | 9,7 g |
| Zawartość białek | 4,3 g |
| Zawartość soli | 0,18 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 %RWS |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | <0,1 |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | <0,1 |
| Cukry | 57,9 g |
| Zawartość węglowodanów | 76,2 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 2 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 1 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 0 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 6 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 3 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 8 szt. |