'JACK DANIEL'S HONEY likier na bazie whiskey 500 ML 35% X12
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Wyśmienite połączenie Jack Daniels Tennessee Whiskey i likieru miodowego, które smakuje jak prawdziwy Jack i jest tak samo gładkie. Jack Daniels Tennessee Honey został stworzony, aby zaspokoić potrzeby konsumentów, którzy cenią sobie wartości jakie niesie ze sobą marka Jack Daniels, ale szukają nowego sposobu delektowania się whiskey. Ich podniebienia mogą spodziewać się bogatej nuty miodu, połączonej z pełnym aromatem Tennessee Whiskey. Klasyczny smak doskonale przenika się z wyjątkowym miodem i delikatnymi akcentami czekolady oraz pralin. Natomiast finisz jest gładki, z charakterystycznym dla Tennessee Whiskey, dębowo-korzennym posmakiem i wyraźną miodową słodyczą.
Parametry produktu
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Stany Zjednoczone |
|---|---|
| Zawartość alkoholu | 35 % obj. |
| Pojemność | 500 ml |
| Smak | Klasyczny (classic), Słodki |
| Serwowanie | Samodzielnie |
| Waga jednostkowa brutto | 0,91 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Brown-Forman Polska Sp. z o.o. Ulica i numer: Postępu 21D Kod pocztowy i miasto: 02-676 Warszawa PL |
| Krótki opis marketingowy | Wyśmienite połączenie Jack Daniels Tennessee Whiskey i likieru miodowego, które smakuje jak prawdziwy Jack i jest tak samo gładkie. |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 72 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 5 szt. |