'Istra Rosso 1L X6
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Istra Rosso
aromatyzowane wino z soku winogronowego, ziołowe, słodkie
1 L; alc. 15% obj.
ISTRA urzeka swą elegancją i świeżością uzyskaną dzięki starannie wybranej odmianie białych winogron uprawianych we Włoszech.Zdecydowana rubinowa barwa i jedwabiście rozwijający się zapach oddają jej szlachetny charakter, stając się idealnym współtowarzyszem świętowania. Trunek charakteryzuje się intrygującym, owocowym aromatem z dominacją ziół i lekką nutą słodyczy. ISTRA to zarówno doskonały aperitif, jak i wyśmienite zakończenie uroczystych obiadów lub kolacji. Znakomicie smakuje w połączeniu z ciastami i deserami, zwłaszcza owocowymi. Idealnie nadaje się na wieczorne rozmowy w gronie przyjaciół. Serwować schłodzone do 7-8 stop. C.
Parametry produktu
| Charakter | Słodkie (Doux/moelleux/dolce/dulce/sweet) |
|---|---|
| Kolor | Czerwony |
| Szczep | Wieloszczepowe |
| Rodzaj | Gronowe |
| Serwowanie | Koktajle, Samodzielnie |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Pojemność | 1000 ml |
| Zawartość alkoholu | 15 % obj. |
| Waga jednostkowa brutto | 1,6 kg |
| Region pochodzenia | Polska |
| Wino pochodzi z Unii Europejskiej | Tak |
| Klasyfikacja | Bez Chronionej Nazwy Pochodzenia i bez Chronionego Oznaczenia Geograficznego |
| Temperatura serwowania | 7 - 8 °C |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Bartex Bartol Sp. z o.o. Sp.k. Ulica i numer: Paproć 111 Kod pocztowy i miasto: 64-300 Nowy Tomyśl PL |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 80 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 10 szt. |