Irving Herbata czarna cytrynowa 30 g (20x1,5 g) X12
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Mocny, aromatyczny napar klasycznej czarnej herbaty to propozycja dla tych, którzy cenią sobie smak.
Delikatne, starannie wyselekcjonowane liście oraz pączki herbaciane gwarantują wyjątkowe doznania smakowe.
Nutka soku z dojrzewających w egzotycznym, tropikalnym słońcu cytryn nie tylko nie mąci smaku klasycznej kompozycji, ale przełamuje i łagodzi głęboki smak bursztynowego naparu.
Dwadzieścia kopertek czarnej herbaty cytrynowej to doskonała propozycja zarówno latem, jak i zimą. To idealny sposób na rozgrzanie w chłodny wieczór i orzeźwienie w upalne popołudnie.
Opakowanie zawiera 20 torebek z zawieszką zapakowanych w kopertki (20×1,5g).
Parametry produktu
| Typ | Ekspresowa |
|---|---|
| Liczba torebek | 20 |
| Rodzaj | Czarna, Aromatyzowana |
| Smak | Cytrynowy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Unia Europejska |
| Zawartość netto | 30 g |
| Parzenie - temperatura wody | Wrzątek |
| Składniki | Herbata czarna (indie), aromat, jabłko, koncentrat soku z cytryny - 5%, skórka cytrynowa - 4,9%, jeżyna, hibiskus, cykoria, korzeń lukrecji - 0,7%*. *herbata zawiera lukrecję - nie może być spożywana w nadmiernych ilościach przez osoby cierpiące na nadciśnienie. |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Indie |
| Waga jednostkowa brutto | 0,07 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Amber Spark SA Ulica i numer: Poznańska 16/4 Kod pocztowy i miasto: 00-680 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 144 op. zb. (DU) |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 1728 szt. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wielkość porcji | 100 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera lukrecję | Tak |
|---|---|
| Zawiera aromaty | Tak |