Intenson erytrytol 1 kg
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Rodzaj | Słodzik |
|---|---|
| Stopień rozdrobnienia | Kryształki drobne |
| Zawartość netto | 1000 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
| Składniki | 100% substancja słodząca erytrytol. |
| Dla diabetyków | Tak |
| Waga jednostkowa brutto | 1,01 kg |
| Producent: | intenson spółka akcyjna ulica i numer: całowanie 94g kod pocztowy i miasto: 05-480 karczew pl |
| Produkt wegański | 1 |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 24 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Przechowywać w szczelnie zamkniętym, oryginalnym opakowaniu, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w suchym i chłodnym miejscu |
| Stosowanie - propozycje podania | Może być stosowany do gotowania, pieczenia lub słodzenia. należy pamiętać, że nie jest on tak słodki jak cukier i osiąga około 75% jego słodyczy. produkt przeznaczony dla wszystkich grup konsumentów z wyjątkiem niemowląt i małych dzieci. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 0 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 0 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Alkohole wielowodorotlenowe - poliole | 99 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 99 g |
Inne informacje
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera substancję słodzącą |
|---|---|
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E968 Erytrol |
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Substancja słodząca |