Opis szczegółowy
Sos Teriyaki posiada bardzo unikatowy smak. Sos świetnie komponuje się nie tylko z daniami kuchni japońskiej, może stać się również idealnym dodatkiem do polskich potraw. Świetnie podkreśli smak m.in. mięsa, ryb, a także warzyw.
Parametry produktu
| Typ | Płynny |
| Rodzaj sosu | Chiński |
| Smak | Teriyaki |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
| Przeznaczenie | Do potraw kuchni azjatyckiej, do sushi |
| Składniki | Sos sojowy (woda, soja, pszenica, sól), cukier, woda, modykowana skrobia kukurydziana, ocet spirytusowy, czosnek w proszku, prazone ziarna sezamu 1,6%, pieprz czarny mielony, sól, barwnik: ekstrakt z papryki. |
| Zawartość netto | 150 ml |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej 28 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,33 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: kk polska sp z o.o. ulica i numer: działkowców 15 dok 50-51 kod pocztowy i miasto: 84-230 rumia pl |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 1800 szt. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 300 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 120 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Tak |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 256 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1086 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 4,6 g |
| Zawartość soli | 7,9 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1,5 g |
| Cukry | 50 g |
| Zawartość węglowodanów | 55 g |
Inne informacje o zawartości