Opis szczegółowy
ICAF to włoska marka kawy, znana z wysokiej jakości mieszanek ziaren Arabiki i Robusty. Kawy ICAF charakteryzują się bogatym smakiem i aromatem, często z nutami owocowymi, kwiatowymi lub korzennymi. Są one cenione zarówno w postaci kawy ziarnistej, jak i mielonej, a ich głęboki smak ma przywoływać atmosferę włoskich kawiarni.
Parametry produktu
| Rodzaj | Ziarnista |
| Zawartość netto | 1000 g |
| Typ | Arabika (coffea arabica), Robusta (coffea canephora) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Składniki | 40% robusta/60% arabica |
| Waga jednostkowa brutto | 1,05 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: kofea spółka z ograniczoną odpowiedzialnością ulica i numer: 6 sierpnia 14/5 kod pocztowy i miasto: 90-416 łódź pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 54 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 18 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |